Haber Detayı
08 Haziran 2020 - Pazartesi 08:25 Bu haber 10558 kez okundu
 
Yer Antalya! Geceliği 10 bin Euro'ya sosyal mesafeli izole tatil
Koronavirüs salgını sonrası normalleşme sürecinde turizm destinasyonlarındaki oteller açılış için gün sayarken kalabalıktan uzak tatili tercih edenler villalarda rezervasyon yaptırmaya başladı.
OTEL HABER Haberi
Yer Antalya! Geceliği 10 bin Euro'ya sosyal mesafeli izole tatil

Koronavirüs salgını sonrası normalleşme sürecinde turizm destinasyonlarındaki oteller açılış için gün sayarken kalabalıktan uzak tatili tercih edenler villalarda rezervasyon yaptırmaya başladı.

 

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Sağlıklı Turizm Sertifika Programı'ndaki krterleri yerine getiren ve belge alan oteller, koronavirüse karşı güvenli hizmet verdiklerini belgelemiş olsalar da yerli ve yabancı tatilciler izole tatili tercih etme eğiliminde. Rezervasyonların çoğunluğu eski tatil anlayışının aksine otel odalarından uzak, lüks villalar üzerinde yoğunlaşıyor. 

 

Antalya'da 5 yıldızlı 80 otelin bulunduğu Serik ilçesine bağlı Belek bölgesindeki otellerin birçoğunda yer alan lüks villa konsepti de en çok tercih edilenler arasında oldu. 

 

Bölgede lüks villaların bulunduğu otellerden ikisindeki lüks villalara şimdiden rezervasyonlar yapılmaya başlandı. 

 

Kendi başına bir otel gibi tesis içerisinde inşa edilen lüks villada otel konforunda hizmet almak mümkün. Geceliği 10 bin Euro olan bu villada tatil yapmak istediğinizde size özel olarak aşçı, garson ve temizlik görevlileri 24 saat sadece size hizmet veriyor. Kendine ait havuzu bulunan, içerisinde sinema salonu, jakuzi, sauna, Türk hamamı, 9 yatak odası, özel restoran gibi ayrıcalıkların yer aldığı villa kısa süre önce Katarlı bir aile tarafından 10 günlüğüne rezerve edildi.

 

Burada ailesiyle izole olarak konaklayacak Katarlı tatilci gecelik yaklaşık 75 bin lirayı gözden çıkarmış durumda

Kaynak: (THM) - Turizm Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Villa tatili, antalya kiralık villa, kiralık villa, villada tatil, otel içind
Yorumlar
Haber Yazılımı