Haber Detayı
20 Mart 2020 - Cuma 11:50 Bu haber 3463 kez okundu
 
Örnek davranış! Polat Termal Otel'i hastane ve karantina merkezi olarak halka açtı
Denizli’nin Pamukkale ilçesindeki 700 yataklı Polat Termal Otel, koronavirüs ile mücadele etmek için hastane ve karantina alanı olarak halka açıldı.
OTEL HABER Haberi
Örnek davranış!  Polat Termal Otel'i hastane ve karantina merkezi olarak halka açtı

Denizli’nin Pamukkale ilçesindeki 700 yataklı Polat Termal Otel,  koronavirüs ile mücadele etmek için hastane ve karantina alanı olarak halka açıldı.

 

Türkiye'nin önemli turizm destinasyonlarından Denizli’nin Pamukkale ilçesinde faaliyette olan 700 yatak kapasiteli Polat Termal Otel, sahibi Halit Polat tarafından koronavirüs ile mücadele etmek için hastane ve karantina alanı olarak halka açıldı.

 

Pamukkale ilçesinde oteller teker teker kapanırken, Polat Termal Otel sahibi otelinin koronavirüs mücadelesi için kullanıma açarak Türkiye'ye ve konaklama sektörüne örnek bir davranış sergiledi.

 

Denizlispor’un eski yöneticilerinden olan Halit Polat önce kendi halkının korunması gerektiğini belirterek sahibi olduğu 700 yataklı otelin hastane ve karantina alanı olarak kullanılabileceğini duyurdu. Hiçbir şeyin insandan ve halktan daha önemli olmadığını belirten 32 yıllık turizmci Polat'ın bu davranışı sosyal medyada da büyük destek gördü.

Kaynak: (THM) - Turizm Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Polat Termal Otel, pamukkale otelleri, termal oteller, halit polat
Yorumlar
Haber Yazılımı