Haber Detayı
10 Nisan 2020 - Cuma 11:21 Bu haber 2287 kez okundu
 
Milli Dayanışma Kampanyası'na MSC Grubu'ndan destek
MSC Grup, Türkiye'de koronavirüsle mücadele kapsamında başlatılan Milli Dayanışma Kampanyasına katkıda bulundu.
ŞİRKET HABERLERİ Haberi
Milli Dayanışma Kampanyası'na MSC Grubu'ndan destek

MSC Grup, Türkiye'de koronavirüsle mücadele kapsamında başlatılan Milli Dayanışma Kampanyasına katkıda bulundu.

 

Konuyla ilgili olarak MSC Grup tarafından yapılan açıklamada koronavirüsle (Covid 19) mücadelenin, kişiler ve toplumlar için olduğu gibi kurumlar için de hem ekonomik, hem sosyal anlamda bugüne kadar benzeri görülmemiş bir mücadele ve toplumsal dayanışma ortaya koymayı gerektirdiğine değinildi.

 

MSC Grup tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

 

''Tüm dünyada öncü denizcilik ve lojistik hizmet sağlayıcısı olan MSC Grubu, üstlendiği önemli rol ve sorumluluğun bilinciyle dünyanın okyanuslarını, yollarını ve demiryollarını birbirine  bağlayarak her zamanki yüksek hizmet seviyesini bu olaganüstü koşullarda dahi devam ettirmeyi görevi saymaktadır. İçinde bulunduğumuz  bu süreçte halkımızın ve devletimizin yanında yer almak; ülkemiz için çalışmaya ve değer katmaya devam etmek en büyük arzumuzdur.

 

Bu arzumuzla, ülkemizin salgınla mücadelesine ve bunun bir yansıması olan “Milli Dayanışma Kampanyası”na MSC Grubu (MSC, Asyaport, Medlog Lojistik, Medlog Gemicilik) adına 1 milyon TL  katkı sağladık.

 

MSC Grubu olarak, birlik ve beraberlik içinde bu zorlu dönemi atlatacağımıza ve  bu süreçten DEĞİŞEREK, GELİŞEREK ve daha da GÜÇLENEREK çıkacağımıza inancımız tamdır.''

Kaynak: (THM) - Turizm Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Milli, Dayanışma, Kampanyası'na, MSC, Grubu'ndan, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı