Haber Detayı
01 Nisan 2020 - Çarşamba 11:46 Bu haber 3975 kez okundu
 
Metro Turizm klasiği! İki katı fiyat, kurallara aykırı taşımacılık
Yurt dışından gelen ve karantina süresini tamamlayarak yurtlardan tahliye edilen ve kalabalık servislerle Metro Turizm'in Samandıra'daki tesisine götürülen vatandaşlardan normalin iki katı bilet ücreti alındı.
ŞİRKET HABERLERİ Haberi
Metro Turizm klasiği! İki katı fiyat, kurallara aykırı taşımacılık

Yurt dışından gelen ve karantina süresini tamamlayarak yurtlardan tahliye edilen ve kalabalık servislerle  Metro Turizm'in Samandıra'daki tesisine götürülen vatandaşlardan normalin iki katı bilet ücreti alındı.

 

Birgün'ün haberine göre, kesinlikle bir planlama olmadığını kalabalık servislerle seyahat ettiklerini ve Metro Turizm’e mecbur bırakıldıklarını söyleyen yurtlardan tahliye edilenler ayrıca yolcuların çoğunda herhangi bir koruma olmadığına da dikkat çekti.

 

14 gündür İstanbul Florya Kız Yurdun’da karantina altına alınan vatandaşlar daha önce de buna benzer uygulamayı konsolosluklarda yaşadıklarını o zaman da pahalı uçak biletlerine mecbur bırakıldıklarını söylediler. İstanbul'dan Ankara'ya gidiş için 175 TL, İzmir için 250 TL'ye bilet satan Metro Turizm’de yolculara 360 TL’yi bulan biletlerin kesildiği belirtildi.

 

Metro Turizm'in yurtdışındaki kaçak patronu Galip Öztürk Twitter'dan yaptığı açıklamada, referandumda 'Evet' diyenlerin ücret alınmadan taşınacağını duyurmuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: metro turizm, galip öztürk, metro, metro turizm samandıra
Yorumlar
Haber Yazılımı