Haber Detayı
28 Şubat 2020 - Cuma 15:52 Bu haber 3984 kez okundu
 
Alaçatı Turizm Derneği'nden manifesto! ''Buraya adım atan uyacak''
Bünyesinde barındırdığı 120 otel ve 35 restoranla yıllık 245 milyon liralık ekonomik büyüklüğe sahip Alaçatı Turizm Derneği yeni yönetimini belirledi.
TURİZM BÖLGELERİ Haberi
Alaçatı Turizm Derneği'nden manifesto! ''Buraya adım atan uyacak''

Bünyesinde barındırdığı 120 otel ve 35 restoranla yıllık 245 milyon liralık ekonomik büyüklüğe sahip Alaçatı Turizm Derneği, yeni yönetimini belirledi.

 

Alaçatı Turizm Derneği'nin yönetim kurulu başkanlığına Celal Bayraktaroğlu seçilirken, yönetim kurulu da deneyimli isimlerden oluştu. Yeni yönetim yayınladığı Alaçatı manifestosunda hedefini korumacı turizm olarak belirledi.

 

Yayınlanan manifesto ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Bayraktaroğlu, "Alaçatı dünyanın en nadide yeri. Bu kadar ilgi görmesinin bir tek nedeni var, o da sahip olduğu değerler. Doğası kadar Alaçatı yaşam tarzı da bu değerler arasında yer alıyor ve biz bu yaşam kültürünü korumaya kararlıyız. Alaçatı manifestosu sadece bizim için geçerli değil, Alaçatı'ya adım atan herkes bu manifestoya uymalı" dedi.

 

Celal Bayraktaroğlu başkanlığındaki Alaçatı Turizm Derneği yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

 
Başkan Yardımcısı Ali Kırmızıoğlu, Genel Sekreter Berrak Önal, Sayman Kayhan Ölmezer, Dış İlişkiler ve İletişimden Sorumlu Necat Çelikkol, Üye İlişkilerinden Sorumlu Türker Acaroğlu, Projelerden Sorumlu Korkut Denizeri
Kaynak: (YHS) - Yerel Haberler Servisi Editör:
Etiketler: Alaçatı, Turizm, Derneği'nden, manifesto!, ''Buraya, adım, atan, uyacak'',
Yorumlar
Haber Yazılımı