Astroloji

 

 

 
Akrep (12.11.2019)
İş ve yakın çevrenizle aranızda var olan iletişimsel sorunların üstesinden gelmek için mücadele edebilirsiniz. Duygularınızı abartmadan tepkilerinizi ölçülü bir şekilde ortaya koymalısınız.
 
Aslan (12.11.2019)
Duygusal anlamda yeni kararlar alabilirsiniz. İş projelerinizi kimseyle paylaşmamalısınız. Sizi yanılgılara itebilecek insanlar yakın çevrenizde olabilir. Değişmeden bazı şeylerin istediğiniz gibi olması mümkün değil. Değişime ayak uydurmalısınız.
 
Balık (12.11.2019)
Duygusallığınız ve alınganlığınız yüksek olabilir. İlişkilerde yanlış anlaşılmalara açık bir gün. Düşündükleriniz, zannettikleriniz gibi olmayabilir. Bu yüzden gereksiz alınganlıklar yapmak yerine pozitif etkileşimler içinde olmayı seçmelisiniz.
 
Başak (12.11.2019)
Aklınız ve kalbiniz arasında kalabilir ve bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda yalan ve kandırılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Bazı şeylerde yanıldığınızı düşünüyor bile olsanız bugün hemen tepki vermeyiniz.
 
Boğa (12.11.2019)
İletişimdeki yeteneğinizi ön plana çıkararak kariyerinizde parlayacağınız bir gün. Sosyal çevrenizden alacağınız destekler sizi kendinize oldukça iyi hissettirecektir. Bugün arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmeler iş odaklı olabilir.
 
İkizler (12.11.2019)
Aile hayatınızla ilgili bazı kafa karışıklıkları söz konusu olabilir. Yeni bir girişim içine girerken ailenizden yeterli destek alamadığınızı düşünebilirsiniz. Şartların olgunlaşmasını beklemelisiniz. Değişim isteğinizi biraz daha bastırın.
 
Koç (12.11.2019)
Bugün içinde bazı tereddütleriniz olabilir. Gerçeği örtmek isterken her şeyi yüksek sesle söylemek zorunda kalabilirsiniz. Eğer öyleyse, aklında ne olduğunu söyle. Fikirlerinizi insanları şoke etmeyecek şekilde formüle etmenize gökyüzü destek verecek.
 
Kova (12.11.2019)
Gizli ve açık düşmanlıklara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bazı sorunlar sizlerin kendinizi geliştirmesi için olduğu fikrini bugün benimsemelisiniz. İnsanlara yine de iyilikle cevap vermeniz sizin kendinize olan saygınızdır. Bundan ödün vermeyin.
 
Oğlak (12.11.2019)
Yeteneklerinizi ön planda tutmanız gereken farkındalıklara erişebilirsiniz. Kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Olayları biraz daha geri plandan takip edebilirsiniz. Dedikodulara dikkat etmelisiniz. Sizlerde çok fazla sırlarınızı paylaşmamalısınız.
 
Terazi (12.11.2019)
Finansal konularda beklentileriniz umduğunuz gibi gelişmeyebilir. Bunun öfkesi içinde hemen olmayın ve davranışlarınızı kontrol edin. Haklılığınızın anlaşılmıyor olması şu an için sizi agresif yapabilir ama sabırla beklerseniz en doğru şekilde anlaşılacaksınız.
 
Yay (12.11.2019)
Aile üyelerinizin içinde bulunduğu durum sizi, bir noktada kararsız bırakabilir. İçinde bulunduğunuz durumdan kurtulmak için şartları zorlamadan sakince beklemeniz daha doğru olacaktır. Bugün yakın bir dostunuz sizden bir yardım isteyebilir. Elinizden geleni yapmayı seçin.
 
Yengeç (12.11.2019)
Kariyer hayatınızı yeniden şekillendirmek isteyeceğiniz bir fırsat gündeme gelebilir. Duygusal anlamda beklediğiniz adımları alabilirsiniz. Daha cesur olmalısınız. Yeni bir başarının hazırlıkları içinde olabilirsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı